30 rokov dobrodružstva

Vitajte vo svete ISU šport.
Už viac ako 30 rokov sa staráme o to, aby ste sa cítili čo najlepšie a mali to najlepšie vybavenie pre svoje športové aktivity.

Od počiatku

Naša cesta začala v roku 1992

Predajňa ISU Šport bola otvorená v r. 1992 v Brezne s hlavným zameraním na zjazdové lyžovanie a turistiku. Od svojho vzniku pôsobíme v budove Vzoru na ulici Rázusova 4. Počas svojej existencie došlo v predajni k viacerým zmenám a to hlavne v rozšírení sortimentu / značiek, športových potrieb, obuvi, doplnkového tovaru, ale tak isto aj k rozšíreniu predajne.
Sme súčasťou vášho športového života

Vždy plná predajňa

Našim zákazníkom ponúkame širokú škálu športovej a turistickej obuvi, batohov, textilu, kolieskových korčúľ, lyží, lyžiarok a iných kvalitných športových potrieb. V každom ročnom období u nás nájdete zaujímavý tovar za vynikajúce ceny.

Baví nás to

Robíme to pre vás. S radosťou.

Našou prioritou je uspokojiť všetkých zákazníkov ktorí navštevujú našu predajňu, ponúkať kvalitný tovar a nadštandardné služby.
Nejdeme cestou internetového predaja, ale uprednostňujeme priamy výber na mieru zákazníka.

Urobíme všetko preto, aby ste sa k nám radi vracali.

Náš tím

Meno

Pozicia
"Profit in business comes from repeat customers; customers that boast about your product and outstanding service"

Meno

Pozicia
"Loyal customers, they don’t just come back, they don’t simply recommend you, they insist that their friends work with you."

Meno

Pozicia
"You’ll never have a product or price advantage again. They can be easily duplicated, but a strong customer focus can’t be copied."

Meno

Pozicia
"Get closer than ever to your customers. So close that you tell them what they need well before they realize it themselves."
Som veľmi spokojná so službami - moja objednávka bola doručená do 48 hodín a myšlienka a starostlivosť, ktorú vkladajú do svojich výrobkov, naozaj vyniká. Navyše ich podpora je jednoducho úžasná!
Sean Walsh
London, UK
Báječný top kúpený ako darček k narodeninám pre kamarátku, ktorá ho nosí takmer každý deň. Inteligentné balenie, ktoré vyzerá vzrušujúco a výnimočne. Veľmi dobré dodanie. Kúpim ho znova ako darček a pre seba!
Astrid Sorensen
Oslo, Norway

ISU šport v médiách

Doprava zdarma

pri nákupe nad 100 €

Spoľahlivá preprava

14 dní na vyskúšanie

Viac ako 30 rokov na trhu

Záruka spokojnosti

100 % bezpečný nákup

Platobná brána Global Payments